LINDY Anthra Line DVI-D Dual Link Kabelis, M/M, 2560x1600 60Hz, 10 m, Juodas
10 m DVI-D Dual Link kabelis su dviem male jungtimis palaiko maksimalią raišką 2560x1600 60Hz ir pralaidumą 9.9 Gbps. Kabelis turi 24K auksu padengtas jungtis, PVC korpusą ir varinį laidininką, užtikrinantį ilgaamžiškumą ir patikimą veikimą.
- Didelio greičio 10M DVI-D Dual Link kabelis puikiai vaizdo kokybei.
- Palaiko maksimalią raišką 2560x1600@60Hz, užtikrinančią kristalinį aiškumą.
- Patvari konstrukcija su 24K auksu padengtomis jungtimis optimaliam laidumui.
- Suderinamas su įvairiais ilgiais, kad atitiktų skirtingus poreikius.
Ypatybės |
|---|
| Produkto tipas | Vaizdo kabelis |
| Modelis | 10m DVI-D Dual Link kabelis |
Specifikacijos |
|---|
| Jungtis A | DVI-D Male (Dual Link) |
| Jungtis B | DVI-D Male (Dual Link) |
| Korpuso medžiaga | PVC |
| Jungčių danga | 24K Auksas |
| Pin konstrukcija | Žalvaris |
| Pin danga | 24K Auksas |
| Matmenys (apytiksliai) | 39.5 x 16.5 x 44.5 mm |
| Kabelio ilgis | 10m (32.81ft) |
| Standartas | DVI-D Dual Link |
| Spalva | Juoda |
| Apvalkalo skersmuo | 8.6 mm |
| Laidininko medžiaga | Grynas varis |
| Laidininko storis | 28AWG |
| Apsauga | Aliuminio magnio pynė 75% |
Techniniai duomenys |
|---|
| Palaikomas pralaidumas | 9.9 Gbps |
| Maksimali raiška | 2560x1600 @ 60Hz |
| Nominalus slopinimas | 1 - 825 MHz < 8 dB |
| Minimali lenkimo spindulys | 50 mm |
| Veikimo temperatūra | -20°C iki 80°C |
| Saugos temperatūra | -25°C iki 85°C |
Papildoma informacija |
|---|
| Pakuotės tipas | Polietileno maišelis |
| Produkto atitiktis | RoHS, REACH, UL |