LINDY Anthra Line DisplayPort 1.1 Kabelis, M/M, 15 m, Juodas
15 m DisplayPort 1.1 kabelis su male jungtimis abiejuose galuose palaiko maksimalią 1920x1200 raišką 60Hz dažniu. Kabelio pralaidumas yra 10.8Gbps, o jis pagamintas iš tinoto vario laidininkų ir PVC apvalkalo.
- Didelės spartos 15 m DisplayPort 1.1 kabelis patikimam vaizdo ir garso perdavimui.
- Palaiko maksimalią 1920x1200 raišką 60Hz, užtikrinant aiškų vaizdą.
- Patvari konstrukcija su auksu padengtomis jungtimis ir PVC apvalkalu, užtikrinančiu ilgaamžiškumą.
- Suderinamas su įvairiais įrenginiais, užtikrinant universalias jungiamumo galimybes.
Ypatybės |
|---|
| Produkto tipas | DisplayPort kabelis |
| Modelis | 15 m DisplayPort 1.1 kabelis |
Specifikacijos |
|---|
| Ilgis | 15 m (49.21 pėdų) |
| Standartas | DisplayPort 1.1 |
| Spalva | Juoda |
| Jungtis A | DP Male |
| Jungtis B | DP Male |
| Apvalkalo medžiaga | PVC |
| Laidininko medžiaga | Tinotas varis |
| Laidininko storis | 26AWG |
| Palaikomas pralaidumas | 10.8Gbps |
| Maksimali raiška | 1920x1200@60Hz |
| Veikimo temperatūra | -10°C iki 80°C (14°F iki 176°F) |
| Sandėliavimo temperatūra | -25°C iki 85°C (-13°F iki 185°F) |
| Minimalus lenkimo spindulys | 85 mm (3.35 colio) |
Papildoma informacija |
|---|
| Jungties korpuso medžiaga | ABS |
| Jungties danga | Auksas |
| Pin konstrukcija | Varis |
| Pin danga | Auksas |
| Šarvas | Aliuminio magnio pynė 50% |
| Apvalkalo skersmuo | 8.5 mm (0.34 colio) |