LINDY Mini-DisplayPort į HDMI, 4K30Hz, 3840x2160@30Hz, 3 m, Juodas
Sujungia Mini DisplayPort įrenginį su HDMI ekranu, maksimalus raiškos lygis 3840x2160 prie 30Hz. Laidas yra 3 metrų ilgio ir palaiko HDMI 1.4 bei DisplayPort 1.2 standartus.
- Palaiko 4K raišką prie 30Hz, užtikrinant nuostabią vaizdo kokybę.
- 3m (9.84ft) ilgis, suteikiantis lankstumo jungimo galimybėms.
- Auksu padengtos jungtys, užtikrinančios didesnį patvarumą ir signalo kokybę.
- Suderinamas su HDMI® 1.4 ir DisplayPort 1.2 standartais.
Ypatybės |
|---|
| Produkto tipas | Adapterio laidas |
| Ilgis | 3m (9.84ft) |
| Spalva | Juoda |
Specifikacijos |
|---|
| Jungtys | Mini DisplayPort male, HDMI® Type A male |
| Jungčių korpuso medžiaga | Mini DisplayPort: PVC, HDMI®: ABS |
| Jungčių padengimas | Auksu padengtas |
| Pin konstrukcija | Varis |
| Pin padengimas | Auksu padengtas |
| Matmenys (apytiksliai) | Mini DisplayPort: 17.8x11x8mm, HDMI®: 45x21.8x12.4mm |
Techniniai duomenys |
|---|
| Palaikomas pralaidumas | 10.2Gbps |
| Maksimali raiška | 3840x2160@30Hz 4:4:4 8bit |
| Veikimo temperatūra | -10°C iki 80°C (14°F iki 176°F) |
| Saugos temperatūra | -20°C iki 85°C (-4°F iki 185°F) |
| Minimalus lenkimo spindulys | 50mm (1.97in) |
Papildoma informacija |
|---|
| Apvalkalų medžiaga | PVC |
| Laidų medžiaga | Varis |
| Laidų storis | 32AWG |
| Apsauga | Aliuminio tinklelis 85% |
| Pakuotės tipas | Polietileno maišelis |