LINDY 2 Prievadų HDMI Skirstytuvas, 18G, 3840x2160@60Hz, HDMI® 2.0 EDID Emuliacija, Juodas
Vieną HDMI® signalą paskirsto dviem ekranams, maksimalus raiškos lygis 3840x2160@60Hz. Palaiko HDMI® 2.0 su 18Gbps pralaidumu ir apima EDID emuliaciją.
- Palaiko 4K raišką 60Hz su 18Gbps pralaidumu aukštos kokybės vaizdo išvestims.
- Įrenginyje yra EDID emuliacija, užtikrinanti sklandų suderinamumą su įvairiais prietaisais.
- Įtraukti 1 įėjimo ir 2 išėjimo HDMI prievadai, užtikrinantys universalų ryšį.
- Kompaktiškas metalinis korpusas, sukurtas ilgaamžiškumui.
Ypatybės |
|---|
| Produkto tipas | HDMI skirstytuvas |
| Modelis | 2 prievadų HDMI 18G skirstytuvas |
Specifikacijos |
|---|
| AV sąsaja | HDMI® |
| Sąsajos standartas | HDMI® 2.0 |
| Palaikomas pralaidumas | 18Gbps |
| Maksimali raiška | 3840x2160@60Hz 4:4:4 8bit |
| HDCP palaikymas | 2.2 |
| Palaikomas garsas | Audio Pass-through |
| Specialios ypatybės | EDID emuliacija |
Jungtys |
|---|
| Įėjimas | 1 x HDMI® (Female) |
| Išėjimas | 2 x HDMI® (Female) |
| Maitinimas | 5.5/2.1mm DC lizdas |
Fizinės savybės |
|---|
| Matmenys (PxAxG) | 100x56x16mm (3.94x2.2x0.63in) |
| Korpuso medžiaga | Metal |
| Grynasis svoris | 0.263kg (0.58lb) |
| Veikimo temperatūra | 0°C - 40°C (32°F - 104°F) |
| Laikymo temperatūra | -20°C - 60°C (-4°F - 140°F) |
| Drėgmė | 20 - 90% RH (be kondensacijos) |
| Maitinimo reikalavimai | 5VDC 1A |
| Spalva | Juoda |