Savybės |
|---|
| Produkto tipas | KVM Ilgintuvas |
| Modelis | 70m Cat.6 HDMI 4K60, USB & Audio KVM Ilgintuvas |
Specifikacijos |
|---|
| AV sąsaja | HDMI® |
| Sąsajos standartas | HDMI 2.0, USB 1.1 |
| Palaikomas pralaidumas | 18Gbps |
| Maksimalus atstumas | 70m (229.66ft) |
| Maksimali raiška | 3840x2160@60Hz 4:4:4 8bit |
| HDCP palaikymas | 2.2 |
| EDID perdavimas | DIP jungiklis su kopijavimo funkcija ir išankstiniais nustatymais |
| Palaikomas garso formatas | HDMI® garso perdavimas |
| Atskiri garso prievadai | 3.5mm |
| Perdavimo priemonė | 1 x Cat.6 |
| Specialios savybės | HDMI® Loop Out prievadas, PoC (maitinimas per kabelį), garso išskyrimas |
Jungtys |
|---|
| Siuntėjo įvestis | HDMI® Type A (Female), USB Type B (Female) |
| Siuntėjo išvestis | RJ-45 (Female), HDMI® Type A (Female) |
| Imtuvo įvestis | RJ-45 (Female) |
| Imtuvo išvestis | HDMI® Type A (Female), 2 x USB Type A (Female), 3.5mm Audio (Female) |
| Maitinimas | 5.5/2.1mm |
Fizinės savybės |
|---|
| Matmenys (apytiksliai) | 90x68x22mm (3.54x2.68x0.87in) vienai įrenginiui |
| Korpusas | Metalinis |
| Grynasis svoris | 0.56kg (1.23lb) |
| Darbo temperatūra | 0°C - 40°C (32°F - 104°F) |
| Saugos temperatūra | -20°C - 60°C (-4°F - 140°F) |
| Drėgmė | 20 - 90% RH (be kondensacijos) |
| Maitinimo reikalavimai | 12VDC 1A |
| Spalva | Juoda |
Pakuotės turinys |
|---|
- Siuntėjas
- Imtuvas
- USB Type A Male į Type B Male kabelis, 1.5m
- 4 x montavimo ausys su varžtais
- Daugiašalė maitinimo šaltinis (JK, ES, JAV ir AUS)
- Lindy vadovas
|