Savybės |
|---|
| Produkto tipas | AV Ilgintuvas |
| Modelis | 100m Cat.6 HDMI 4K60, Audio, IR & RS-232 HDBaseT KVM Išplėtiklis |
Specifikacijos |
|---|
| AV sąsaja | HDMI® |
| Sąsajos standartas | HDMI 2.0, USB 2.0 |
| Palaikoma pralaidumas | 18Gbps |
| Maksimalus atstumas | 70m (3840x2160@60Hz), 100m (1920x1080@60Hz) |
| Maksimali raiška | 3840x2160@60Hz 4:4:4 8bit |
| HDCP palaikymas | 2.2 |
| EDID perdavimas | Taip |
| Palaikomas garso formatas | HDMI® Garso perdavimas, TosLink (Optinis) iki 5.1Ch, 3.5mm iki 2.0Ch |
| IR palaikymas | 20 - 60KHz |
| Serijinė sąsaja | RS-232 |
| Perdavimo protokolas | HDBaseT |
| Perdavimo priemonė | 1 x Cat.6 |
| Chipsetas | VS2310TX-A1 |
| Specialios savybės | HDMI® Loop Out Port, PoC (Power over Cat.6), ARC palaikymas |
Jungtys |
|---|
| Siuntėjo įvestis | HDMI® Type A (Female), USB Type B (Female), 3.5mm IR (Female) |
| Siuntėjo išvestis | RJ-45 (Female), TosLink (Optinis) (Female), 3.5mm Audio (Female), 3.5mm IR (Female) |
| Imtuvo įvestis | RJ-45 (Female), Toslink (Optinis) (Female), 3.5mm IR (Female) |
| Imtuvo išvestis | HDMI® Type A (Female), 2 x USB Type A (Female), 3.5mm IR (Female) |
| Dvikryptės jungtys | RS-232 3-Pin Terminal Block, RJ-45 Ethernet (Female) |
| Maitinimas | 5.5/2.1mm |
Fizinės savybės |
|---|
| Matmenys (apytiksliai) | 165x88x20mm (6.5x3.46x0.79in) vienam įrenginiui |
| Korpusas | Metalinis |
| Grynasis svoris | 0.335kg (0.74lb) |
| Darbo temperatūra | 0°C - 40°C (32°F - 104°F) |
| Sandėliavimo temperatūra | -20°C - 60°C (-4°F - 140°F) |
| Drėgmė | 20 - 90% RH (be kondensacijos) |
| Maitinimo reikalavimai | 24VDC 1A |
| Spalva | Juoda |
Įvairūs |
|---|
| Pakavimo tipas | Kartoninė dėžė |
| Pakavimo matmenys | 265x70x210mm (10.43x2.76x8.27in) |
| Bendras svoris | 1.29kg (2.84lb) |
| Produkto atitiktis | CE, UKCA, FCC, RoHS, REACH & Kalifornijos pasiūlymas 65 |