LINDY Aktyvus HDMI 4K60 Laidas, 15 m, Juodas
15 m ilgio HDMI kabelis palaiko 4K raišką 60Hz dažniu su 18Gbps pralaidumu. Jis turi auksu padengtas jungtis ir pagamintas iš PVC bei gryno vario, užtikrinant ilgaamžiškumą.
- Aukštos spartos 15 m (49.21ft) HDMI kabelis palaiko 4K raišką 60Hz, suteikdamas nuostabius vaizdus.
- Patvari konstrukcija su 24K auksu padengtomis jungtimis optimaliam signalo perdavimui.
- Suderinamas su HDMI 2.0 standartu, užtikrinant platų įrenginių suderinamumą.
- Tvirtas ekranavimas, siekiant sumažinti trukdžius ir išlaikyti aukštą našumo kokybę.
Ypatybės |
|---|
| Produkto tipas | HDMI Kabelis |
| Ilgis | 15m (49.21ft) |
| Spalva | Juoda |
Specifikacijos |
|---|
| Palaikomas pralaidumas | 18Gbps |
| Maksimali raiška | 4096x2160@60Hz 4:4:4 8bit |
| Nominalus slopinimas | - 300KHz~825MHz <5dB
- 2.475GHz~4.125GHz 12dB-20dB
|
| Minimali lenkimo spindulys | 100mm (3.94in) |
| Darbinė temperatūra | -20°C - 80°C (-4°F - 176°F) |
| Sandėliavimo temperatūra | -10°C - 60°C (14°F - 140°F) |
Jungčių detalės |
|---|
| Jungtis A | HDMI® Type A Male |
| Jungtis B | HDMI® Type A Male |
| Korpuso medžiaga | ABS |
| Jungčių danga | 24K Auksinė danga |
| Pinų konstrukcija | Fosforo bronza |
| Pinų danga | 24K Auksas 3µm |
| Matmenys (WxDxH) | 21.68x43x13.22mm (0.85x1.69x0.52in) |
Kabelio konstrukcija |
|---|
| Standartas | HDMI 2.0 |
| Tipas | Apvalus |
| Apvalkalo skersmuo | 8mm (0.31in) |
| Apvalkalo medžiaga | PVC |
| Laido medžiaga | Grynas varis |
| Laido storis | 26AWG |
| Apsauga | Aliuminio folija Mylar, 100% / Aliuminio lydinio pynimas, 70% |