Savybės |
|---|
| Produkto tipas | AV Išplėtiklis |
| Modelis | 100m Cat.6A 2 Host USB 3.2 Gen 1 & HDMI 4K60 HDBaseT Išplėtiklis |
Specifikacijos |
|---|
| AV sąsaja | HDMI® |
| Sąsajos standartas | 2.0, USB 3.2 Gen 1 |
| Palaikoma pralaidumas | HDMI® 18Gbps, USB 5Gbps |
| Maksimalus atstumas | 100m (328.08 pėdų) |
| Maksimali raiška | 3840x2160@60Hz 4:4:4 8bit |
| HDCP palaikymas | 2.2 |
| EDID pralaidumas | Taip |
| Palaikomas garsas | Pralaidumas |
| Atskirų garso lizdų skaičius | 5-pin terminalo blokas |
| Perdavimo protokolas | HDBaseT USB 3 |
| Perdavimo mediumas | Cat.6A |
| Chipsetas | VS6320, DisplayLink |
| Specialios savybės | API, 100W PD viename Type C porte, PoC, garso atskyrimas, FSYNC, masinis, pertraukos ir izokroninis USB duomenų perdavimas |
Jungtys |
|---|
| Siuntėjo įvestis | 2 x USB Type C (Female), USB Type C tik energijai (Female) |
| Siuntėjo išvestis | RJ45 (Female), Type C (Female), 2 x Type A (Female) |
| Imtuvo įvestis | RJ45 (Female) |
| Imtuvo išvestis | 2 x HDMI® (Female), Type C (Female), 2 x USB Type A (Female), Garso 5-Pin Terminal Block |
| Valdymo lizdai | Type C (Female), RS-232 4-Pin Terminal Block |
| Galios tiekimas | 5.5/2.1mm DC lizdas |
Fizinės savybės |
|---|
| Matmenys WxDxH | 180x95x23mm (7.09x3.74x0.91in) kiekvienai vienetui |
| Korpusas | Metalinis |
| Grynasis svoris | 2.05kg (4.52lb) |
| Darbo temperatūra | 0° - 40°C (32°F - 104°F) |
| Sandėliavimo temperatūra | -20°C - 60°C (-4°F - 140°F) |
| Drėgmė | 10 - 90% RH (be kondensacijos) |
| Galios reikalavimai | 24VDC 3.75A |
| Spalva | Juoda |
Pakuotės turinys |
|---|
- Siuntėjo vienetas
- Imtuvo vienetas
- 2 x 4-Pin Terminal Block
- 5-Pin Terminal Block
- Multi-šalies maitinimo šaltinis (ES, JK, JAV ir AUS)
- Montavimo laikikliai ir varžtai
- Lindy vadovas
|