Ypatybės |
|---|
| Produkto tipas | AV Išplėtiklis |
| Modelis | 100m Cat.6A HDMI 4K60, Garso, IR ir RS-232 HDBaseT 3.0 KVM Išplėtiklis |
Specifikacijos |
|---|
| AV sąsaja | HDMI® |
| Sąsajos standartas | HDMI 2.0, USB 2.0 |
| Palaikomas pralaidumas | 18Gbps |
| Maksimalus atstumas | 100m (328.08 pėdų) |
| Maksimali raiška | 3840x2160@60Hz 4:4:4 8bit |
| HDCP palaikymas | 2.3 |
| EDID pralaidumas | Pralaidumas |
| IR palaikymas | 20 - 60KHz |
| Serijinė sąsaja | RS-232 |
| Perdavimo protokolas | HDBaseT 3.0 |
| Perdavimo terpė | 1 x Cat.6A arba aukštesnė |
| Chipsetas | VS3000 |
| Darbo temperatūra | 0°C - 40°C (32°F - 104°F) |
| Saugos temperatūra | -20°C - 60°C (-4°F - 140°F) |
| Drėgmė | 20 - 90% RH (be kondensacijos) |
| Maitinimo reikalavimai | 24VDC 1A |
| Matmenys (apytiksliai) | 170x88x20mm (6.69x3.46x0.79in) vienetui |
| Grynasis svoris | 1.143kg (2.52lb) |
| Korpusas | Metalas |
| Spalva | Juoda |
Jungtys |
|---|
| Siuntimo įvestis | HDMI® Type A (Female), USB Type B (Female), 3.5mm IR (Female) |
| Siuntimo išvestis | HDMI® Type A (Female), RJ-45 (Female), TosLink (Optical) (Female), 3.5mm Audio (Female), 2 x USB Type A (Female) |
| Imtuvo įvestis | RJ-45 (Female), USB Type B (Female), TosLink (Optical) (Female), 3.5mm IR (Female) |
| Imtuvo išvestis | HDMI® Type A (Female), 2 x USB Type A (Female), 3.5mm Audio (Female), 3.5mm IR (Female) |
| Maitinimo jungtis | 5.5/2.1mm |
Saugos įspėjimas |
|---|
| Naudokite produktą tik numatytam tikslui, kad užtikrintumėte saugumą ir optimalų našumą. |