Ypatybės |
|---|
| Produkto tipas | AV Ilgintuvas |
| Modelis | 70m Cat.6 HDMI 4K60, Audio, IR & RS-232 HDBaseT Išplėtiklis su ARC |
Specifikacijos |
|---|
| AV sąsaja | HDMI® |
| Sąsajos standartas | 2.0 |
| Palaikomas pralaidumas | 18Gbps |
| Maksimalus atstumas | 70m (229.66ft) |
| Maksimali raiška | 3840x2160@60Hz 4:4:4 8bit |
| HDCP palaikymas | 2.2 |
| EDID pralaidumas | Dip Switch su kopijavimo funkcija |
| Palaikomas garso pralaidumas | Pralaidumas |
| Atskiri garso prievadai | TosLink (Optinis) |
| IR palaikymas | 20 - 60KHz |
| Serijinė sąsaja | RS-232 pralaidumas |
| Perdavimo protokolas | HDBaseT |
| Perdavimo medžiaga | Cat.6 |
| Čipsetas | VS010-A0 |
| Specialios ypatybės | Dvikryptis IR, PoC ir ARC |
Jungtys |
|---|
| Siuntėjo įvestis | HDMI® Type A (Female), 3.5mm IR (Female) |
| Siuntėjo išvestis | RJ-45 (Female), TosLink (Optinis) (Female), 3.5mm IR (Female) |
| Imtuvo įvestis | RJ-45 (Female), TosLink (Optinis) (Female), 3.5mm IR (Female) |
| Imtuvo išvestis | HDMI® Type A (Female), 3.5mm IR (Female) |
| Dvikryptiai prievadai | RS-232 3-Pin Terminal Block |
| Maitinimas | 5.5/2.1mm |
Fizinės savybės |
|---|
| Matmenys (apytiksliai) | 140x65x18mm (5.51x2.56x0.71in) kiekvienai vienetui |
| Korpuso medžiaga | Metalinis |
| Grynasis svoris | 0.76kg (1.68lb) |
| Veikimo temperatūra | 0°C - 40°C (32°F - 104°F) |
| Sandėliavimo temperatūra | -20°C - 60°C (-4°F - 140°F) |
| Drėgmė | 20 - 90% RH (be kondensato) |
| Maitinimo reikalavimai | 24VDC 1A |
| Spalva | Juoda |
Įvairūs |
|---|
| Pakuotės tipas | Kartoninė dėžutė |
| Pakuotės matmenys | 245x75x185mm (9.65x2.95x7.28in) |
| Bendras svoris | 0.94kg (2.07lb) |
| Produkto atitiktis | CE, UKCA, FCC, RoHS, REACH ir Kalifornijos pasiūlymas 65 |
Pakuotės turinys |
|---|
- HDBaseT HDMI® Išplėtiklis, Siuntėjas
- HDBaseT HDMI® Išplėtiklis, Imtuvas
- IR Siuntimo kabelis, 1.5m
- IR Imtuvo kabelis, 1.5m
- 4 x Montavimo ausys & 8 x Varžtai
- 2 x 3-Pin Terminal Block
- Daugiakampis maitinimo šaltinis (JK, ES, JAV ir AUS)
- Lindy Vadovas
|