LINDY Šviesolaidinis Hibridinis DisplayPort 1.2 į HDMI, 3840x2160 60Hz, 10 m, Juodas
10 m ilgio kabelis palaiko DisplayPort 1.2 ir HDMI 2.0 standartus su maksimalia 3840x2160 raiška 60Hz. Jame yra auksu padengtos jungtys ir PVC apvalkalas, užtikrinantis patikimą veikimą dideliais atstumais.
- Didelio greičio 10M (32.81ft) kabelis, palaikantis DisplayPort 1.2 ir HDMI 2.0 standartus.
- Maksimali 3840x2160 raiška 60Hz nuostabiems vaizdams.
- Patvari konstrukcija su auksu padengtomis jungtimis ir PVC apvalkalu, užtikrinančiu geresnį našumą.
- Suderinamas su įvairiais įrenginiais, užtikrinantis universalias jungties galimybes.
Ypatybės |
|---|
| Produkto tipas | HDMI kabelis |
| Modelis | 10m pluoštinis hibridinis DisplayPort 1.2 į HDMI 18G kabelis |
Specifikacijos |
|---|
| Ilgis | 10m (32.81ft) |
| Palaikomi standartai | DisplayPort 1.2, HDMI 2.0 |
| Maksimali raiška | 3840x2160 60Hz |
| Palaikomas pralaidumas | 21.6Gbps |
| Nominalinė slopinimo vertė | -1dB iki -2dB |
| Minimali lenkimo spindulys | 45mm (1.77in) |
| Veikimo temperatūra | 0°C - 50°C (32°F - 122°F) |
| Saugos temperatūra | -40°C - 70°C (-40°F - 158°F) |
Jungčių detalės |
|---|
| Jungtis A | DisplayPort Male |
| Jungtis B | HDMI® Type A Male |
| Korpuso medžiaga | Cinko lydinys |
| Jungčių danga | Auksu padengta |
| Pinų konstrukcija | Fosforo bronza |
Kabelio konstrukcija |
|---|
| Spalva | Juoda |
| Tipas | Apvalus |
| Apvalkalo skersmuo | 4.5mm (0.18in) |
| Apvalkalo medžiaga | PVC |
| Veda medžiaga | Auksu padengtas varis |
Saugos įspėjimas |
|---|
| Naudokite produktą tik numatytam tikslui, kad užtikrintumėte saugumą ir optimalų veikimą. |