LINDY Šviesolaidinis Hibridinis DisplayPort 1.4 Kabelis, M/M, 40 m, Juodas
40 m ilgio šviesolaidinis hibridinis Mini DisplayPort 1.4 kabelis palaiko raiškas iki 7680x4320@60Hz ir pralaidumą iki 32.4Gbit/s. Kabelis turi nuimamus jungtis, auksu padengtus komponentus ir veikia temperatūrų intervale nuo 0°C iki 50°C.
- Aukštos spartos 40 m ilgio kabelis su DisplayPort 1.4 standartu užtikrina sklandų vaizdo ir garso perdavimą.
- Palaiko įspūdingas raiškas iki 7680x4320@60Hz ir 4096x2160@120Hz, kad užtikrintų nuostabius vaizdus.
- Patvarus cinko lydinio korpusas ir auksu padengtos jungtys užtikrina patikimą veikimą ir ilgaamžiškumą.
- Suderinamas su įvairiais įrenginiais dėl nuimamų Mini DisplayPort jungčių.
Ypatybės |
|---|
| Produkto Tipas | DisplayPort Kabelis |
| Modelis | 40m Pluošto Optikos Hibridinis Mini DisplayPort 1.4 Kabelis |
Specifikacijos |
|---|
| Ilgis | 40m (131.23ft) |
| Standartas | DisplayPort 1.4 |
| Maksimali Raiška | 7680x4320@60Hz, 4096x2160@120Hz |
| Palaikomas Pralaidumas | 32.4Gbit/s |
| Veikimo Temperatūra | 0°C - 50°C (32°F - 122°F) |
| Sandėliavimo Temperatūra | -25°C - 85°C (-13°F - 185°F) |
| Nominalus Slopinimas | -1dB~-2dB |
| Minimalus Lenkimo Radius | 48mm (1.89in) |
Jungtys |
|---|
| Jungtis A | Mini DisplayPort Male (su nuimamu DP Male jungtimi) |
| Jungtis B | Mini DisplayPort Male (su nuimamu DP Male jungtimi) |
| Korpuso Medžiaga | Cinko Lydinys |
| Jungties Padengimas | Auksu Padengtas |
| Pin Konstrukcija | Auksu padengtas Žalvaris |
| Pin Padengimas | Auksu Padengtas |
Kabelio Konstrukcija |
|---|
| Spalva | Juoda |
| Tipas | Apvalus |
| Jungties Skersmuo | 4.8mm (0.19in) |
| Jungties Medžiaga | PVC |
| Laido Medžiaga | Auksu Padengtas Varis |
Saugumo Įspėjimas |
|---|
| Naudokite šį produktą tik numatytam tikslui, kad užtikrintumėte saugumą ir optimalų veikimą. |