LINDY Šviesolaidinis Hibridinis DisplayPort 1.2 į HDMI Kabelis, M/M, 840x2160 60Hz, 21.6Gbps, 30 m, Juodas
30 m ilgio kabelis palaiko DisplayPort 1.2 ir HDMI 2.0 standartus su maksimalia 3840x2160 raiška 60Hz. Yra auksu padengti jungtys ir PVC apvalkalas, užtikrinantis ilgaamžiškumą, su 21.6Gbps pralaidumu.
- Aukštos spartos 30 m kabelis palaiko iki 21.6Gbps pralaidumą, užtikrinantį sklandų vaizdo perdavimą.
- Suderinamas su DisplayPort 1.2 ir HDMI 2.0, teikiantis įspūdingą 4K raišką 60Hz.
- Patvari konstrukcija su auksu padengtomis jungtimis ir cinko lydinio korpusu, užtikrinančiu geresnę signalo kokybę.
- Lankstus PVC apvalkalas ir minimalus lenkimo spindulys 45 mm, leidžiantis lengvai įrengti siaurose vietose.
Ypatybės |
|---|
| Produkto tipas | HDMI kabelis |
| Modelis | 30m šviesolaidinis hibridinis DisplayPort 1.2 į HDMI 18G kabelis |
Specifikacijos |
|---|
| Ilgis | 30 m (98.42 pėdų) |
| Standartas | DisplayPort 1.2, HDMI 2.0 |
| Spalva | Juoda |
| Apvalkalo skersmuo | 4.5 mm (0.18 in) |
| Apvalkalo medžiaga | PVC |
| Laido medžiaga | Auksu padengtas varis |
| Maksimali raiška | 3840x2160@60Hz 4:4:4 8bit |
| Palaikomas pralaidumas | 21.6Gbps |
| Darbo temperatūra | 0°C - 50°C (32°F - 122°F) |
| Laikymo temperatūra | -40°C - 70°C (-40°F - 158°F) |
| Minimalus lenkimo spindulys | 45 mm (1.77 in) |
Jungtys |
|---|
| Jungtis A | DisplayPort Male |
| Jungtis B | HDMI Type A Male |
| Korpuso medžiaga | Cinko lydinys |
| Jungčių padengimas | Auksu padengtas |
| Pinų konstrukcija | Fosforinis bronzas |
| Pinų padengimas | Auksu padengtas |
| DisplayPort jungties matmenys | 42x20x10 mm (1.65x0.79x0.39 in) |
| HDMI jungties matmenys | 44.5x20x10 mm (1.75x0.79x0.39 in) |