LINDY Aktyvus DisplayPort 1.2 Kabelis, M/M, 10 m, Juodas
10 m ilgio Aktyvus DisplayPort 1.2 kabelis palaiko rezoliucijas iki 5120x2880@60Hz ir pralaidumą iki 21.6Gbps. Jis turi 24K auksu padengtas jungtis ir PVC apvalkalą, užtikrinantį ilgaamžiškumą.
- Aukštos spartos 10 m (32.81 pėdų) Aktyvus DisplayPort 1.2 kabelis užtikrina sklandų vaizdo ir garso perdavimą.
- Palaiko maksimalias rezoliucijas iki 5120x2880@60Hz, suteikdamas nuostabų vaizdo aiškumą.
- Patvari konstrukcija su 24K auksu padengtomis jungtimis ir 75% ekranu, užtikrinančiu geresnį našumą.
- Suderinamas su daugybe įrenginių, užtikrinantis įvairias jungties galimybes.
Ypatybės |
|---|
| Produkto tipas | Aktyvus DisplayPort kabelis |
| Ilgis | 10 m (32.81 pėdų) |
| Standartas | DisplayPort 1.2 |
Specifikacijos |
|---|
| Maksimali rezoliucija | 5120x2880@60Hz |
| Palaikomas pralaidumas | 21.6Gbps |
| Darbo temperatūra | 0°C - 70°C (32°F - 158°F) |
| Sandėliavimo temperatūra | -10°C - 45°C (14°F - 113°F) |
| Vielos storis | 26AWG |
| Apvalkalo medžiaga | PVC |
| Šarvas | 75% Aliuminio Mylar |
Jungtys |
|---|
| Jungtis A | DisplayPort (Male) |
| Jungtis B | DisplayPort (Male) |
| Jungčių padengimas | 24K Auksu padengtas |
| Pinų konstrukcija | Varis |
| Korpuso medžiaga | ABS |
Saugos įspėjimas |
|---|
| Naudokite produktą pagal paskirtį, kad užtikrintumėte saugumą ir optimalų našumą. |