LINDY Aktyvus DisplayPort 1.2 Kabelis, 20 m, Juodas
20 m aktyvus DisplayPort 1.2 kabelis palaiko maksimalią 3840x2160@60Hz raišką ir 21.6Gbps pralaidumą. Jis turi 24K auksu padengtas jungtis, PVC apvalkalą ir veikia temperatūros diapazone nuo 0°C iki 70°C.
- Didelės spartos 20M ilgis už sklandų vaizdo ir garso perdavimą.
- Palaiko maksimalią 3840x2160@60Hz raišką, užtikrinančią nuostabius vaizdus.
- Patvari konstrukcija su 24K auksu padengtomis jungtimis optimaliai veiklai.
- Suderinamas su DisplayPort 1.2 standartu, užtikrinančiu platų prietaisų suderinamumą.
Ypatybės |
|---|
| Produkto Tipas | DisplayPort Kabelis |
| Produkto Pavadinimas | 20m Aktyvus DisplayPort 1.2 Kabelis |
Specifikacijos |
|---|
| Ilgis | 20m (65.62ft) |
| Standartas | DisplayPort 1.2 |
| Spalva | Juoda |
| Apvalkalo Medžiaga | PVC |
| Vielos Medžiaga | Grynas Varis |
| Vielos Storis | 26AWG |
| Šarvas | 75% Aliuminio Mylar |
| Palaikomas Pralaidumas | 21.6Gbps |
| Maksimali Raiška | 3840x2160@60Hz 4:4:4 8bit |
| Veikimo Temperatūra | 0°C - 70°C (32°F - 158°F) |
| Sandėliavimo Temperatūra | -10°C - 45°C (14°F - 113°F) |
| Minimalus Lenkimo Spindulys | 90mm (3.54in) |
Jungtys |
|---|
| Jungtis A | DisplayPort (Male) |
| Jungtis B | DisplayPort (Male) |
| Korpusas Medžiaga | ABS |
| Jungties Danga | 24K Auksu Padengta |
| Pin Konstrukcija | Varis |
| Pin Danga | 24K Auksu Padengta |
| Chipset Korpuso Išmatavimai | 75x20mm (2.95x0.79in) |
Saugumo Įspėjimas |
|---|
| Naudokite produktą tik numatytam tikslui, kad užtikrintumėte saugumą ir optimalų veikimą. |