Ypatybės |
|---|
| Produkto tipas | AV Adapteris |
| Modelis | DisplayPort 1.4 Repeater |
Specifikacijos |
|---|
| AV sąsaja | DisplayPort |
| Sąsajos standartas | DisplayPort 1.4 |
| Palengvinamas pralaidumas | 32.4 Gbps |
| Maksimalus atstumas (naudojant kelis įrenginius) | 40m (131.23ft) - 3840x2160@60Hz; 15m (49.21ft) - 7680x4320@60Hz / 3840x2160@120Hz |
| Maksimalus įėjimo atstumas (vienam įrenginiui) | 10m (32.80ft) - 3840x2160@60Hz; 5m (16.4ft) - 7680x4320@60Hz / 3840x2160@120Hz |
| Maksimalus išėjimo atstumas (vienam įrenginiui) | 10m (32.80ft) - 3840x2160@60Hz; 5m (16.4ft) - 7680x4320@60Hz / 3840x2160@120Hz |
| Maksimali raiška | 7680x4320@60Hz 4:4:4 8bit |
| Perdavimo priemonė | 2 x DisplayPort Kabelis |
| Specialios ypatybės | DPCP suderinamas, HDR |
Jungtys |
|---|
| Įėjimas | DisplayPort (Female) |
| Išėjimas | DisplayPort (Female) |
| Galia | USB Type C (Female) |
Fizinės savybės |
|---|
| Matmenys (PxAxG) | 23x10x60mm (0.90x0.39x2.36in) |
| Korpusas | Aliuminis |
| Grynasis svoris | 0.041kg (0.09lb) |
| Darbo temperatūra | 5°C - 50°C (41°F - 122°F) |
| Saugos temperatūra | -20°C - 60°C (-4°F - 140°F) |
| Drėgmė | 0-80% RH (be kondensacijos) |
| Spalva | Sidabrinė |
Papildoma informacija |
|---|
| Pakuotės tipas | Polietileno maišelis |
| Pakuotės matmenys | 133x144mm (5.24x5.67in) |
| Bendras svoris | 0.05kg (0.11lb) |
| Produkto atitiktis | UKCA, CE, FCC, RoHS & REACH |