4X4 HDMI 4K60 Matricos Jungiklis
4x4 HDMI 4K60 matricos jungiklis sujungia keturis 4K UHD įvesties šaltinius su keturiais 4K UHD ekranais, palaikydamas maksimalų 4096x2160 raišką 30Hz dažniu. Jame yra HDMI 1.4a, EDID valdymas ir kelios valdymo galimybės, įskaitant IR ir RS-232.
- Palaiko 4K raišką 60Hz dažniu, užtikrinant nuostabią vaizdo kokybę.
- Yra 4 HDMI įvestys ir išvestys, užtikrinančios universalų sujungimą.
- Valdymo galimybės apima IR nuotolinį valdymą, mygtuką ir RS-232 patogumui.
- EDID valdymas optimaliam garso ir vaizdo našumui.
Ypatybės |
|---|
| Produkto tipas | HDMI Matricos Jungiklis |
| Modelis | 4x4 HDMI 4K60 Matricos Jungiklis |
Specifikacijos |
|---|
| AV sąsaja | HDMI® |
| Sąsajos standartas | HDMI® 1.4a |
| Palaikomas pralaidumas | 10.2 Gbps |
| Maksimali raiška | 4096x2160@30Hz 4:4:4 8bit |
| HDCP palaikymas | 1.4 |
| Palaikomas garsas | Audio Pass-through |
| IR palaikymas | 30-60kHz |
| Valdymas | IR, Mygtukas, RS-232 |
| Specialios ypatybės | EDID valdymas |
Jungtys |
|---|
| Įvestis | 4 x HDMI® (Female) |
| Išvestis | 4 x HDMI® (Female) |
| Valdymas | USB Micro-B (Female) |
| Maitinimas | 5.5/2.1mm DC lizdas |
Fizinės savybės |
|---|
| Matmenys (PxAxG) | 220x105x19mm (8.66x4.13x0.75in) |
| Korpusas | Metalinis |
| Svoris | 0.535kg (1.81lb) |
| Darbo temperatūra | 0°C - 40°C (32°F - 104°F) |
| Laikymo temperatūra | -20°C - 60°C (-4°F - 140°F) |
| Drėgmė | 20 - 90% (be kondensacijos) |
| Maitinimo reikalavimai | 12VDC 2.5A |
| Spalva | Juoda |
Papildoma informacija |
|---|
| Pakuotės tipas | Kartoninė dėžė |
| Pakuotės matmenys | 301x61x235mm (11.85x2.4x9.25in) |
| Bendras svoris | 1.35kg (2.98lb) |
| Produkto atitiktis | CE, FCC, RoHS, REACH, Kalifornijos pasiūlymas 65 |