LINDY HDMI į VGA Konverteris, Juodas
Prijungia vieną HDMI šaltinį prie VGA ekrano su maksimalia 1920x1200@60Hz raiška. Kompaktiškas dizainas, maitinamas per HDMI, ir įtraukiama 2 metų garantija.
- Konvertuoja HDMI® signalus į VGA su maksimalia išvesties raiška 1920x1200@60Hz.
- Kompaktiškas ir lengvas dizainas, matmenys 22x42x13mm, svoris 0.009kg.
- Maitinamas per HDMI®, lengva prijungti ir naudoti.
- Suderinamas su plačiu prietaisų asortimentu, užtikrinantis universalias prijungimo galimybes.
Ypatybės |
|---|
| Produkto Tipas | HDMI į VGA Konverteris |
| AV Sąsaja | HDMI® į VGA |
| Sąsajos Standartas | HDMI®, VGA |
Specifikacijos |
|---|
| Palaikomas Juostos Plotis | 4.45Gbps |
| Maksimali Įvesties Raiška | 1920x1200@60Hz |
| Maksimali Išvesties Raiška | 1920x1200@60Hz |
| Čipsetas | Algoltek AG6200A |
| Galia | Maitinamas per HDMI® (250mA) |
Jungtys |
|---|
| Įvestis | HDMI® Tipo A Male |
| Išvestis | VGA Female |
Fizinės Savybės |
|---|
| Matmenys | 22x42x13mm (0.87x1.65x0.51in) |
| Korpusas | Plastikas |
| Netto Svoris | 0.009kg (0.02lb) |
| Veikimo Temperatūra | -20°C - 80°C (-4°F - 176°F) |
| Sandėliavimo Temperatūra | -20°C - 80°C (-4°F - 176°F) |
| Drėgmė | 20 - 90% RH (be kondensacijos) |
| Spalva | Juoda |
Įvairūs |
|---|
| Pakuotės Tipas | Polietileno Maišelis |
| Pakuotės Matmenys | 120x120x20mm (4.72x4.72x0.79in) |
| Bendras Svoris | 0.014kg (0.03lb) |
| Produkto Atitiktis | CE, FCC, RoHS & REACH |
Pakuotės Turinys |
|---|
| Įtraukti Daiktai | HDMI® į VGA Keitiklis |