DVI-D į VGA keitiklio kabelis Lindy
Prijungia DVI-D šaltinį prie VGA ekrano su maksimaliu 1920x1200@60Hz raiška. Kabelio ilgis yra 100mm, o korpusas pagamintas iš PVC.
- Lengvai prijungia DVI-D įrenginius prie VGA ekranų.
- Remia raiškas iki 1920x1200@60Hz aiškiai vizualizacijai.
- Komplektiškas dizainas su 100mm ilgio kabeliu patogiam naudojimui.
- Patvarus PVC korpusas užtikrina ilgaamžiškumą ir patikimumą.
Ypatybės |
|---|
| Produkto tipas | Adapteris |
| Modelis | DVI-D į VGA keitiklio kabelis |
Specifikacijos |
|---|
| AV sąsaja | DVI į VGA |
| Sąsajos standartas | DVI-D (vieno ryšio), VGA |
| Remiama pralaidumas | 4.45Gbps |
| Maksimali įvesties raiška | 1920x1200@60Hz 12bit |
| Maksimali išvesties raiška | 1920x1200@60Hz 12bit |
| Chipsetas | CH7101 |
Jungtys |
|---|
| Įvestis | DVI-D Male (vieno ryšio) |
| Išvestis | VGA Female |
Fizinės savybės |
|---|
| Matmenys (WxDxH) | 44x45x15mm (1.73x1.77x0.59in) / 40x52.25x16.5mm (1.57x2.06x0.65in) |
| Kabelio ilgis | 100mm (3.94in) |
| Korpuso medžiaga | PVC |
| Apvalkalo skersmuo | 5.5mm (0.22in) |
| Grynasis svoris | 0.062kg (0.14lb) |
| Darbo temperatūra | -20°C - 80°C (-4°F - 176°F) |
| Sandėliavimo temperatūra | -20°C - 80°C (-4°F - 176°F) |
| Drėgmė | 20 - 90% RH (be kondensacijos) |
| Spalva | Juoda |
Papildoma informacija |
|---|
| Pakavimo tipas | Poli maišelis |
| Bruto svoris | 0.077kg (0.17lb) |
| Produkto atitiktis | CE, FCC, RoHS & REACH |