LINDY Mini DisplayPort 1.2 į HDMI 4K Pasyvus Adapteris Konverteris, 30Hz, 10.8Gbps, Baltas
Sujungia Mini DisplayPort su HDMI, maksimalus raiškos lygis 3840x2160 prie 30Hz. Palaiko DisplayPort 1.2 ir HDMI 1.4 standartus su 10.8Gbps pralaidumu.
- Palaiko 4K raišką 3840x2160@30Hz nuostabiems vaizdams.
- Suderinamas su Mini DisplayPort ir HDMI® įrenginiais, užtikrinantis universalią jungtį.
- Aukštas 10.8Gbps pralaidumas užtikrina sklandų duomenų perdavimą.
- Kompaktiškas dizainas su lengva konstrukcija, patogiam nešiojimui.
Ypatybės |
|---|
| Produkto tipas | Adapteris |
| AV sąsaja | Mini DisplayPort į HDMI® |
| Čipas | PS8402 |
| HDCP palaikymas | HDCP 1.4 |
| Palaikomas garsas | Perdavimo |
Specifikacijos |
|---|
| Sąsajos standartas | DisplayPort 1.2, HDMI® 1.4 |
| Palaikomas pralaidumas | 10.8Gbps |
| Maksimali įvesties raiška | 3840x2160@30Hz |
| Maksimali išvesties raiška | 3840x2160@30Hz |
Jungtys |
|---|
| Įvestis | Mini DisplayPort (Male) |
| Išvestis | HDMI® Type A (Female) |
Fizinės savybės |
|---|
| Matmenys (P x G x A) | HDMI®: 20.8x45x12.1mm, Mini DisplayPort: 11.4x18.6x9.4mm |
| Kabelio ilgis | 130mm (5.12in) |
| Korpusas | ABS |
| Apvalkalas | PVC |
| Grynasis svoris | 0.017kg (0.04lb) |
| Veikimo temperatūra | -20°C iki 40°C (-4°F iki 104°F) |
| Saugos temperatūra | -40°C iki 80°C (-40°F iki 176°F) |
| Drėgmė | 20 - 90% RH (be kondensacijos) |
| Spalva | Baltas |