LINDY 4 Prievadų HDMI Multi-View Jungiklis 1080p 60Hz 4,95 Gbps
Integruoja 4 Full HD 1080p HDMI signalus, kurie rodomi viename HDMI ekrane, su tokiomis funkcijomis kaip PiP ir PaP. Palaiko maksimalią 1920x1080@60Hz raišką ir turi 4.95 Gbps pralaidumą.
- Prijunkite iki 4 HDMI įrenginių sklandžiam perjungimui ir peržiūrai.
- Palaiko aukštos raiškos rezoliucijas iki 1920x1080@60Hz, užtikrinančias aiškų vaizdą.
- Įtraukia Picture-in-Picture (PiP) ir Picture-and-Picture (PaP) funkcijas, suteikiančias įvairias peržiūros galimybes.
- Įtrauktas IR nuotolinio valdymo pultas patogiam valdymui iš tolo.
Funkcijos |
|---|
| Produkto tipas | HDMI jungiklis |
| Modelis | 4 Port HDMI Multi-View Switch |
Specifikacijos |
|---|
| AV sąsaja | HDMI®, VGA |
| Sąsajos standartas | HDMI® 1.3a |
| Maksimali raiška | 1920x1080@60Hz 4:4:4 12bit |
| HDCP palaikymas | 1.2 |
| Palaikomas garsas | Audio Pass-through |
| Specialios funkcijos | PiP, PaP, nepriklausomas garso perjungimas |
Jungtys |
|---|
| Įėjimas | 4 x HDMI® (Female) |
| Išėjimas | HDMI® (Female) |
| Maitinimas | 5.5/2.1mm DC lizdas |
Fizinės savybės |
|---|
| Matmenys (PxIxA) | 190x90x23mm (7.48x3.54x0.91in) |
| Korpuso medžiaga | Metal |
| Grynasis svoris | 0.851kg (1.88lb) |
| Darbo temperatūra | 0°C - 40°C (32°F - 104°F) |
| Sandėliavimo temperatūra | -20°C - 60°C (-4°F - 140°F) |
| Drėgmė | 20 – 90% RH (be kondensacijos) |
| Maitinimo reikalavimai | 12VDC 2A |
| Spalva | Juoda |
Papildoma informacija |
|---|
| Pakuotės tipas | Kartoninė dėžutė |
| Pakuotės matmenys | 200x170x60mm (7.87x6.69x2.36in) |
| Bendras svoris | 1.017kg (2.24lb) |
| Produkto atitiktis | CE, FCC, RoHS & REACH |