LINDY 3 Prievadų HDMI 8K60 Jungiklis 8K60 7680x4320 HDMI 2.1 Nuotolinio Valdymo Pultas
Palaiko tris 8K@60Hz HDMI šaltinio įrenginius, kurių maksimali raiška yra 7680x4320. Turi HDMI 2.1 standartą, 48 Gbit/s pralaidumą ir yra nuotolinio valdymo pultas.
- Palaiko stulbinančią 8K raišką esant 60 Hz dažniui, kad žiūrėjimo patirtis būtų įtraukianti.
- Įrengti 3 HDMI įėjimai, leidžiantys sklandžiai perjungti tarp kelių įrenginių.
- Aukštas 48Gbit/s pralaidumo palaikymas užtikrina sklandų vaizdo ir garso perdavimą.
- Kompaktiškas metalinis korpusas užtikrina patvarumą ir lengvą integraciją į jūsų sistemą.
Ypatybės |
|---|
| Produkto Tipas | HDMI Jungiklis |
| Modelis | 3 Port HDMI 8K60 Jungiklis |
Specifikacijos |
|---|
| AV Sąsaja | HDMI® |
| Sąsajos Standartas | HDMI® 2.1 |
| Maksimali Raiška | 7680x4320@60Hz 4:4:4 10bit |
| HDCP Palaikymas | 2.3 |
| Palaikomas Garso Perdavimo Būdas | Perdavimo |
| IR Palaikymas | 38KHz |
Jungtys |
|---|
| Įėjimas | 3 x HDMI® Tipo A (Female) |
| Išėjimas | HDMI® Tipo A (Female) |
| Maitinimas | USB Micro-B (Female) |
Fizinės Savybės |
|---|
| Matmenys (PxDxA) | 112x56x14mm (4.41x2.2x0.55in) |
| Korpuso Medžiaga | Metal |
| Grynasis Svoris | 0.139kg (0.31lb) |
| Darbo Temperatūra | 0°C - 70°C (32°F - 158°F) |
| Sandėliavimo Temperatūra | -10°C - 80°C (14°F - 176°F) |
| Drėgmė | 5 - 90% RH (be kondensacijos) |
| Maitinimo Reikalavimai | 5VDC 1A |
| Spalva | Juoda |
Pakuotės Turinys |
|---|
- 3 Port HDMI® Jungiklis
- 0.8 USB A į Micro-B Kabelis
- Nuotolinio Valdymo Pultas
- Lindy Vadovas
|