LINDY USB Type C į HDMI 8K60 Adapterio Kabelis, 48Gbps, 2 m, Juodas
2 m ilgio USB Type C į HDMI adapteris/kabelis palaiko 8K raišką 60Hz dažniu ir turi 48Gbps pralaidumą. Jis pagamintas su auksu padengtomis jungtimis ir PVC apvalkalu, užtikrinančiu ilgaamžiškumą.
- Palaiko 8K raišką 60Hz, suteikiančią įspūdingą vaizdą.
- Patvarus cinko lydinio korpusas su auksu padengtomis jungtimis, užtikrinančiomis geresnį našumą.
- 2 m ilgio, leidžiantis universalų ryšį tarp įrenginių.
- Suderinamas su HDMI 2.1, užtikrinančiu didelės spartos duomenų perdavimą iki 48Gbps.
Ypatybės |
|---|
| Produkto tipas | Adapteris/kabelis |
| Modelis | USB Type C į HDMI 8K60 |
Specifikacijos |
|---|
| Jungtys | USB Type C male, HDMI Type A male |
| Korpuso medžiaga | Cinko lydinys |
| Pin konstrukcija | Varinės lydinio |
| Matmenys (USB C) | 30 x 10 x 5 mm |
| Matmenys (HDMI) | 60 x 20 x 8 mm |
| Kabelio ilgis | 2 m |
| Standartas | HDMI 2.1 |
| Apvalkalo medžiaga | PVC |
| Laidų medžiaga | Švininis varis |
| Darbo temperatūra | -20°C iki 40°C |
| Sandėliavimo temperatūra | -40°C iki 80°C |
Techniniai duomenys |
|---|
| Chipsetas | VMM7100 |
| Maksimali raiška | 7680 x 4320 60Hz, 3840 x 2160 144Hz |
| Palaikomas pralaidumas | 48Gbps |
| Minimalus lenkimo spindulys | 28.8 mm |
Įspėjimas dėl saugumo |
|---|
| Naudokite produktą tik numatytam tikslui, kad išvengtumėte pažeidimų ar sužalojimų. |